Hakkımızda

İngilizcede nazik, kibar anlamına gelen polite kelimesi ve Türkçe Polat kelimeleri ile fonetik benzerliği bulunan polight, şirketimizin kurucusu Adnan Polat’ın soyadının ilk iki harfi olan “po” ile, İngilizcede ışık anlamına gelen “light” kelimesinin birleşimlerinden meydana gelmektedir.

Image 01
Image 02
Image 03
History Left Image

1991 yılında ÖZLEM AYDINLATMA şirketi ADNAN POLAT tarafından kuruldu. Çalışma hayatı boyunca empati kurmak ve en iyi olanı yapmak için çalışmak en önem verdiği konu oldu. Nezaketin ve ışığın tanımını bir arada toplayan polight markasını ÖZLEM AYDINLATMA adına tescil ettirdi.

History Right Image

Neler Yapıyoruz?

polight ailesi olarak uzmanlık alanımız dış mekan aydınlatma ürünleri ve şehir mobilyaları imalatıdır. Üretim çerçevemizde led aydınlatma armatürleri, aydınlatma direkleri, set üstü ve bollard aydınlatmalar, oturma grupları, çöp kutuları, çeşmeler, duraklar, yönlendirme tabelaları ve reklam panoları, kameriyeler, korkuluklar, bahçe kapıları ve benzeri şehir mobilyaları bulunmaktadır.

İmalatların yanı sıra, tasarımcılarımız ve mühendislerimiz, dizayn ve projelendirme çalışmaları yapmaktadır. Dijital görselleştirme, animasyon, ürün yerleştirme, üç boyutlu modelleme, teknik detay ve veri dosyaları, imalat projeleri, ışık, statik ve rüzgar yükü hesapları teknik ekiplerimizce hazırlanmaktadır.

Ayrıca, dünyanın her noktasında, montajı yapılacak ürünler için mimar ve mühendislerimiz liderliğinde gözlemcilik ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

What We Do 01
What We Do 02
What We Do 03

polight çözüm odaklı bir markadır ve çatısı altında hizmet veren herkes çözüm ortağınız olarak çalışır. Burada herkes birlikte çalıştığı ortakları ile aynı yolda el ele yürür.

Good Design Title

polight olarak hizmetlerimizde farklılık yaratmaya çalışıyoruz. Bu anlamda tasarım, farklılık yarattığımız konulardan sadece bir tanesi. Ürün tasarımlarımızda güzel ve yenilikçi yaklaşım ile, dünyaya olumlu bir katkıda bulunduğumuza inanıyoruz.

Good Design Image
Good Design Title

İyi aydınlatılmış mekânlarda yaşamak herkesin hakkıdır bilinciyle ve “karanlık ışığın yokluğudur” sloganı ile şehirleri, parkları, sokakları, bulvarları, mekânları iyi ışıkla aydınlatmak üzere gece gündüz büyük özveriyle çalışıyoruz.

Good Light Image
Good Design Title

polight olarak, istikrarlı çalışmanın güzel sonuçları olduğunun farkındayız. bu sebeple, bütün çalışmalarımızda tempomuzu düşürmeden, istek ve azim ile sonuca doğru kararlılıkla yürüyoruz.

Good Design Title

Güvenilir olmanın bir tek yolu vardır. Bu yol, verdiğiniz sözü tutmak, vaatlerinizi yerine getirmektir. polight en iyi ürün garantisi ve kalite konusunda müşterisine söz verirken ya da bir vaatte bulunurken güvenilir olma ilkesinden hareket eder.

Good Design Title

polight ham madde, yarı mamul ve işçilikte birinci sınıf tercihler yapmak ilkesinden hareket eder. Bu nedenle de sorumluluk bilinciyle kalite belgelerimizi ve ürün sertifikalarımızı periyodik olarak güncelliyoruz. Ürünlerimizi labaratuar ortamlarında sürekli olarak test ediyoruz. amacımız minimum sürede maksimum verimdir.maksimum verimdir.

ÖZLEM AYDINLATMA SAN. VE TİC. A.Ş.

Adres: Aksemsettin Mah. Su Kenarı Caddesi, No:11 Sultanbeyli İstanbul TÜRKİYE
Telefon: +90 216 312 23 88/75 54 (pbx)
Mail: info@polight.com.tr

Grup
Şirketleri

Light 212
Vonell
Bianpol

Sosyal Medyada
Polight

© All Rights Reserved. Polight

Tukan Ajans